parça taşıma

parça eşya taşıma istanbul dan tüm türkiyeye hizmet sunmaktadır firmamız 2000 yılarında bu güne kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmuştur parça eşyataşıma fiyatları nasıl hesaplanır eşyanın miktarına ve gidicek mesafeye göre hesaplanır şehir içi parça eşya taşımanız bir günde teslim edilir şehirler arası parça eşya taşımanız iki günde teslim edilir her türlü mobilya demontaj ve montajı paketleme taşıma ve sigorta dahil hizmet vermekteyiz

Evden Eve Nakliyat sektöründe
%100 Müşteri Memnuniyeti!
İstanbul evden eve nakliyat sektöründe başarılı bir geçmiş ve deneyime sahip Birsoy müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda verilecek olan hizmeti en hızlı ve uygun şekilde sunmaya çalışmaktadır. Genelde taşımayı dert edip stres haline dönüştüren müşterilerimiz için kurumsal çözümler üreterek bu stresi azaltmaya yardımcı olan evden eve nakliye şirketiyiz.
Taşınıldığı zaman gerekli kolilemeleri de yapan İstanbul evden eve nakliyat sizleri birçok yükten kurtaran güvenilir nakliye şirketi ünvanını kazanmıştır. Nakliye sürecinde gerekli bilgi birikimine sahip olan Birsoy Nakliyat taşıma sistemini detaylı şekilde adım adım sizlere anlatacaktır;
Parça eşya taşıma
Ekspertiz hizmetinin sunulması ; ev taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için ön bilgiyi sunarak taşınacak olan yeri ve eşyayı keşfederek detaylı fiyat çalışması yapılır.
Taşıma zamanı sunulan hizmetler ; İstanbul evden eve nakliyat doğrultusunda taşınma günü ev taşıma firması olan şirketimiz taşınacak olan eşyalara ince hassasiyet göstererek şunları gerçekleştirir:

(Visited 19 times, 1 visits today)