Ümraniye nakliyat

vden Eve Nakliyat ümraniye nakliyat
Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye ofis taşıma
Ana sayfa GenelÜmraniye ofis taşıma
Ümraniye ofis taşıma
Evden Eve Nakliyat sektöründe
%100 Müşteri Memnuniyeti!
İstanbul evden eve nakliyat sektöründe başarılı bir geçmiş ve deneyime sahip Birsoy müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda verilecek olan hizmeti en hızlı ve uygun şekilde sunmaya çalışmaktadır. Genelde taşımayı dert edip stres haline dönüştüren müşterilerimiz için kurumsal çözümler üreterek bu stresi azaltmaya yardımcı olan evden eve nakliye şirketiyiz.
Taşınıldığı zaman gerekli kolilemeleri de yapan İstanbul evden eve nakliyat sizleri birçok yükten kurtaran güvenilir nakliye şirketi ünvanını kazanmıştır. Nakliye sürecinde gerekli bilgi birikimine sahip olan Birsoy Nakliyat taşıma sistemini detaylı şekilde adım adım sizlere anlatacaktır;
Parça eşya taşıma
Ekspertiz hizmetinin sunulması ; ev taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için ön bilgiyi sunarak taşınacak olan yeri ve eşyayı keşfederek detaylı fiyat çalışması yapılır.
Taşıma zamanı sunulan hizmetler ; İstanbul evden eve nakliyat doğrultusunda taşınma günü ev taşıma firması olan şirketimiz taşınacak olan eşyalara ince hassasiyet göstererek şunları gerçekleştirir: 2.1) Koltuk, beyaz eşya ve mobilya tarzı eşyaların hepsi hava basınçlı ve içleri kraft kağıtlı patpatlarla koruması sağlanır, bu sayede ev taşıma sırasında oluşabilecek sıkıntılar sıfıra indirgenmiş olur.
2.2) Mutfak araç ve gereçleri hava basınçlı pıtırcıklarla ve beyaz, mürekkep dökmeyen kağıtlara sarmalayıp kendi mukavva kolilerimizde, aralarında boşluk kalmaksızın yerleştirilmesi sonucunda taşınacak hale getirilir.2.3) Kıyafetler için her aracımızda bulundurduğumuz seyyar askılı dolaplar sayesinde ev taşıma sırasında ve evden eve nakliyat sürecinde, gardırop sökülmeden önce askıdaki kıyafetler kendi askılı seyyar dolaplarımıza asılarak ütüsü bozulmadan taşınması sağlanır.2.4) Eğer evinizde piyano var ise piyano taşıma firması olan şirketimiz gerekli olan ekipmanları sağlayarak Piyanonun üç kat sarılması sonucu piyano taşıma şirketleri sayesinde sıkıntısız taşınır.
2.5) Para kasası olan ev nakliye sürecinde nakliyat şirketleri birçok yöntem geliştirmişlerdir. Ev nakliyesi yapıldığı zaman ağır olan piyano taşıma ya da para kasası taşımacılığı zahmet isteyen bir hizmettir. Ağır eşyalar için geliştirdiğimiz seyyar forklift sayesinde taşıma hizmeti sunuyoruz.2.6) Antika eşya Taşımacılığı ihtiyacı olan kişilere Kurumsal şekilde hizmet sunan firmamız bu sayede yılların eskitmiş olduğu değerlerinize önemli bir hassasiyet sunarak taşıması ve koruması sağlanır. Antika eşya taşımacılığı şirketleri arasında en güvenilir nakliye şirketi olan firmamız antika eşya taşınmasında birincil olarak özel taşıma sigortası yaptırır.2.6) Antika eşya Taşımacılığı ihtiyacı olan kişilere Kurumsal şekilde hizmet sunan firmamız bu sayede yılların eskitmiş olduğu değerlerinize önemli bir hassasiyet sunarak taşıması ve koruması sağlanır.

(Visited 1 times, 1 visits today)